מוריה פז ,אמנית רב תחומית, מציירת בסגנון אבסטרקטי מעורר השראה

נעים מאוד, שמי מוריה פז. את המסע שלי אל עולם הציור התחלתי בעת שהותי עם אישי באפריקה במסגרת עבודתו.

חיינו בכפר מנותק, מרחק חמש עשרה שעות נסיעה בג’יפ מעיר הבירה, עולם שלישי אמיתי, ללא תשתיות מינימליות אבל עם המון נופים וטבע עוצמתי, באזור שאפילו תיירים לא מגיעים אליו. נפעמתי מהנוף הטרופי העשיר והירוק הטובל בשפע של צמחיה, נהרות זורמים והמון מים.

משאב נוסף שעמד לרשותי היה הזמן. בעוד אישי עסוק רוב היום בעבודתו, הזדמנה לי הזכות לצאת לטבע ולהתחבר לבורא עולם, דרך שעות של ההתבודדות ותפילה.

מוקפת בטבע עוצמתי – תפאורתו ויצירתו של הקב”ה – ובתפילות אליו, זכיתי לקבל ממנו את ההשראה וההארה להתחיל לצייר.

הציוד היחיד שעמד לרשותי בתחילת דרכי היה גחלים ונייר פשוט. הלב הוביל את היד ומיצירה ראשונה של ציור שנוצר מפחמי גחלים המשכתי לצייר ציורי נוף וציורים אבסטרקטיים.

בזמן ביקור מולדת ראשון הצטיידתי בצבעי אקריל ובדי קנבס שאפשרו לי להביא לידי ביטוי בצבעים חיים את המתנה שזכיתי לקבל משמיים. מתנת אלוקים זו מאפשרת לאמת הפנימית שלי לפרוץ החוצה ולהעלות אותה על הבד. אני מציירת מתוך שמחה, אופטימיות ואהבת אדם ובציוריי כל אחד יכול למצוא את החיבור לעולם הפנימי שלו.

עם שובינו לארץ הקודש, לביתנו שבכפר סירקין זכיתי להקים לי סטודיו בו אני יוצרת ומשקיעה את רוב זמני בפיתוח האומנות והיצירות.

רצוני הכנה הוא שהציורים שלי ייגעו באחר ויעניקו לו חוויה רוחנית חיובית מעצימה ומבורכת, כדברי שלמה המלך “כמים הפנים לפנים כן לב האדם לאדם”, ספר משלי.

אני מזמינה חובבי אמנות ורוח, אדריכלים ומעצבי פנים, בעלי עסקים ואנשים פרטיים שמחפשים אסתטיקה וערכים לחוות ולמצוא בין יצירותיי באתר את היצירה שמתאימה לכם.
את ציוריי ניתן לרכוש ישירות מאתר האינטרנט שלי, בהזמנה אישית על פי בקשת הלקוח או בביקור בסטודיו (בתיאום מראש).

צרו קשר

כל הזכויות שמורות למוריה פז –  אין להעתיק ולהשתמש בתכנים או/ו תמונות ללא קבלת אישור בכתב

נבנה ע”י פנינה ולטר בניית אתרים

דילוג לתוכן